Menü

Hakkımızda

Ucuzauc.com, İnternet üzerinden alışveriş yapan ve son kullanıcı diye tabir edilen müşterilerin en ucuz uçak biletini en hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilmelerine olanak sağlayacak şekilde hazırlanmış bir web sitesidir. Ucuzauc.com’u kurarken esas amacımız, gelişmiş teknolojiyi yakın takibe alarak, mevcut sistemlerin bir adım önünde olmak ve bu sayede kullanıcı alışkanlıklarını ve isteklerini doğru analiz etmek, müşterilerimize Ucuzauc.com’un gerçek sahibi onlarmış hissini vermek ve tüm bunlar çerçevesinde kullanımı pratik online bir platformda rahat alışveriş yapma imkanını sağlamaktır.

İster Ucuzauc.com adresi üzerinden, isterseniz de akıllı cep telefon veya tabletinizden (sitemiz responsive, yani akıllı cep telefonu/tablet uyumlu olarak hazırlanımıştır) uçak biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Telefon veya tabletinize mobil uygulamamızı yükleyerek zaman ve mekân fark etmeksizin günün her anında uygun fiyat/zaman kombinasyonları yardımıyla uçak biletinizi online olarak alabilirsiniz. Üstelik ucuzauc uçak bileti mobil uygulamasını yüklediğiniz takdirde bir dahaki sisteme giriş anınızda tekrar tekrar kişisel bilgilerinizi yazmanıza gerek kalmıyor ve bu sayede siz de büyük ölçüde zaman kazanmış oluyorsunuz. Ucuzauc mobil uygulamanızı açar açmaz sistem sizi tanıyor ve geriye bir tek kalkış-varış destinasyonları ile ne zaman uçmak istediğiniz gibi bilgileri sisteme girmek kalıyor. Ayrıca daha önce aldığınız tüm uçak biletleri ilgili bilgileri ve bu verilerin raporlamasını da mobil uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz.

Ucuzauc.com İnternet sitesi ve mobil uygulaması kullanışlı, kolay olması ve zaman kazandırması açısından da sektörde fark yaratan bir bilet satın alma sistemi. Sadece tek bir sayfada bütün işlemlerinizi yapıp, uçak biletinizi Türkiye’nin en çok kullanılan banka ve kredi kartlarına 9 taksite kadar vade yaparak satın alabiliyorsunuz.

Ucuzauc.com aynı zamanda kurumsal şirketler ve alt acenteler için de geliştirilmiş özel bir platformdur. Sistem üzerinden yapacağınız bayilik başvurusu ile size bir kullanıcı adı tanımlanır. Ya arka panel üzerinden manuel olarak ya da size vereceğimiz widget kodu internet sitenize yükleyerek uçak bileti satışınızı pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Vereceğimiz widget kodu ile oluşturacağınız arama motoru sabit bir görüntü değildir. İstediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Rengi ve boyutunda düzenleme yaparak sitenize ve kendi zevkinize uygun özel bir arama motoru hazırlayabilirsiniz.

Ucuzauc.com, Seyahat Acentesi IATA üyesi (8820080-3) ve TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi A Grubu (1482) seyahat acentesi ve sektördeki köklü kuruluşlardan biri olan Barşan Turizm bünyesinde hizmet vermektedir. Buna ek olarak, yurt içi ve yurt dışı tüm hava yolu firmaları ile anlaşmalıdır.

Hava yolu firmalarının kampanya ve promosyonları, Ucuzauc.com İnternet sitemizin size özel kampanyaları ve sektördeki tüm gelişmelerden haberdar olmak için günde birkaç kez güncellediğimiz sosyal medya sayfalarından bizi takip edebilirsiniz.

Misyonumuz

Ucuzauc.com ailesi olarak bizler, “En ucuz uçak biletini en kolay şekilde sunmak” felsefesiyle ve müşteri memnuniyetinin her daim ön planda tutarak hareket etmekteyiz. Günümüzde ticarette var olan “müşteri geldiyse istediğin gibi kullan” anlayışından çok uzakta, atalarımızdan bizlere öğretilen esnaf mantığıyla müşterilerimizi velinimetimiz olarak görüyoruz. Adeta “Ayağını yorganına göre uzat” atasözünü yalancı çıkarmayı ilke edinmiş bizler, misafirlerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alma garantisi veriyoruz. Sizlere en iyi ve güvenilir hizmeti verebilmek için her an sistemimizi güncellemekteyiz. Ayrıca müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak içinse Ucuzauc.com personelini, sisteme daha hâkim olmaları ve iyi bir şekilde kullanabilmelerinin yanı sıra müşteri ilişkileri konusunda da eğitime tabi tutmaktayız. Bu anlamda Ucuzauc.com, her zaman yenilikçi bir anlayışla sektörü takip edenlerden değil, takip edilen bir kuruluş olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sistemimizi sürekli güncel tutarak ve çalışanlarımızı eğiterek daha iyi hizmeti daha ekonomik bir şekilde misafirlerimize sunmak ve bu sistemi herkesin sahiplenmesini sağlayarak sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda uluslararası alanda da global bir rol model olarak gelişmek ve büyümek.

Değerlerimiz
 

 

Şirket Profili
 

Unvan Barşan Turizm Ticaret A.Ş.
Kuruluş Tarihi 2003
Vergi Dairesi Kasımpaşa
Vergi Numarası 142 061 4906
Ticaret Sicil No 504690
Iata No 8820080-3
Turizm Bakanlığı İşletme No ve Grup A grubu - 1482
Aktiviteler
 • Uçak Bileti
 • Otel Rezervasyonları
 • Vize Hizmetleri
 • Havayollarının Kurumsal firmalara yönelik Avantajlı uçak bileti alma anlaşmaları ( Corporate Club )
 • Tur ve Tatil seçenekleri
 • Kongre ve VIP Organizasyon Hizmetleri
 • Bayi gezileri
 • Fuar turları
 • Gemi / Cruise Turları
 • Araç kiralama ve transfer hizmetleri
 • Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Temsilcilikler
 • IATA ( Uluslar arası Hava Taşımacılar Birliği )
 • TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği )
 • ITO ( İstanbul Ticaret Odası )