Menü

Gizlilik Ve Güvenlik

Ucuzauc.com web sitesi üzerinde bulunan resim, metin ve içeriklerin tüm hakları ucuzauc.com ’a aittir. Hiçbir şekilde kopyalamaz ve basılı bir ortamda kullanılamaz.

Ucuzauc.com sitesi üzerinden bilet aldığınız takdir de ucuzauc.com gizlilik şartlarına uyacağınızı taahhüt etmektesiniz. Uçak bileti alırken girdiğiniz iletişim bilgileriniz gerekli hallerde tedarikçiler ya da havayollarının toplamasına ya da kullanmasına izin vermiş olursunuz.

Kanunlara aykırı bir durum söz konusu değilse, şirketimizin veya çalışanlarımızın güvenliği söz konusu değilse sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde başka kurum veya kişi ile paylaşılmaz.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgiler güvenli bir ortamda korunmaktadır.

Sisteme girdiğiniz kredi kart bilgileriniz Bankacılık Kanunu gereği hiçbir şekilde saklanmaz. Alacağınız uçak biletine karşılık tarafınıza gönderilen şifre kredi kartınızın bankasından geldiği için hiç bir şekilde görüntülenemez ve saklanamaz. Dolayısıyla isteğiniz dışında kullanılması söz konusu değildir.

Ucuzauc.com satış portalımız en güvenlikli kredi kartı ödeme sistemi olan 3D Secure sistem ile çalışmaktadır. Yaptığınız her işlemde sadece sizin telefonunuza gelen şifre girilmesi neticesinde kredi kartınızdan bilet karşılığı ücret çekilir.

Sisteme girdiğiniz kişisel bilgileriniz başka kuruluşlara dağıtılmayacak, reklam ve pazarlama amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak üyemiz olarak havayollarının veya ucuzauc.com un yaptığı kampanyalardan haberdar etmek için kullanılabilir.

Üye olurken girdiğiniz bilgileri sizin haricinde hiçbir üye veya kuruluş görüntüleyemez veya değiştiremez.

Üyelikten çıkmak isterseniz üyelik kodu ve kullanıcı adınızla birlikte üyelik sil yazarak info@ucuzauc.com adresine bir mail atmanız yeterli olacaktır.

Sitemiz üzerinden yaptığınız işlemlerde istenilen Ad Soyad, Telefon Numarası, Yaş, TC Kimlik numarası ve mail adresi gibi bilgiler kimlik doğrulama ve havayollarının zorunlu kıldığı bilgilerdir ve başında * ile işaretlenmiştir. Bu bilgiler haricinde başka bilgi vermek istemezseniz o kutucuğu boş bırakabilirsiniz. Bu bilgileri kayır oluşturmak, bilet kesim işlemi ve istatistiklerinin yapılabilmesi için gerekli olup SSl güvenliği ile depolanmaktadır.

Ucuzauc.com Gizlilik ve Güvenlik Şartlarını güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir. Bu değişikliklerden haberdar olabilmeniz için ucuzauc.com sitemizi zaman zaman ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Ucuzauc.com sitemize göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.